Jeugd

Rangschikking Reserven Gewestelijk



DWGVDGDTDSPNT
1.Merksplas 97202872123
2.Meerle 1161431161519
3.K.F.C. ST JOB 86022113818
4.Meer 125344235718
5.W.S. Schorvoort Turnhout952238182017
6.Hoogstraten VV 92161731-147
7.K.FC Poppel 91351529-146
8.KSK sGravenwezel-Schilde00000000
9.Maccabi 00000000
10.KFC Lille 9009750-430

Volg ons ook op

Wedstrijd Eerste Elftal

zondag 1 maart 2020
15u00
Eerste Elftal FC Turk Sp.

Rangschikking Overzicht

DWGVPnt
Eerste Elftal23118441
Res. Prov. A19143245
Res. Gew.860218
Seniors (30+)1372423
U21 Prov. A62137
U17 Prov. A41033
U17 Gew. A63039
U15 Prov. A540112
U15 Gew. A62137

Jako WebShop

JakoWebShop 200x150-2

sportpalace

 

sneakerpalace

Socceronline Publieke Agenda K.F.C. St Job

Login