Jeugd

Rangschikking Reserven Gewestelijk



DWGVDGDTDSPNT
1.Merksplas 76102261619
2.K.F.C. ST JOB 76012391418
3.W.S. Schorvoort Turnhout952239162317
4.Meerle 951328141416
5.Meer 943233231015
6.Hoogstraten VV 6303211569
7.K.FC Poppel 82151729-127
8.KFC Lille 81071440-263
9.KSK sGravenwezel-Schilde00000000
10.Maccabi 9009348-450

Volg ons ook op

Wedstrijd Eerste Elftal

zondag 15 december 2019
14u30
Eerste Elftal Sp. Burcht FC

Rangschikking Overzicht

DWGVPnt
Eerste Elftal1575326
Res. Prov. A13102132
Res. Gew.760118
Seniors (30+)942314
U21 Prov. A1402122
U17 Prov. A1493230
U17 Gew. A1462620
U15 Prov. A1252517
U15 Gew. A14110333

Jako WebShop

JakoWebShop 200x150-2

sportpalace

 

sneakerpalace

Socceronline Publieke Agenda K.F.C. St Job

Login