Jeugd

Rangschikking Reserve Provinciaal



DWGVDGDTDSPNT
1.RVC Hoboken 18131466184840
2.Kalmthout 17112458273135
3.Broechem 16102445232232
4.Bevel 1710074539630
5.K. Wuustwezel FC 169164034628
6.Zoersel 1790853391427
7.K.V.V. Duffel 177553835326
8.KSK sGravenwezel-Schilde178183433125
9.K.F.C. ST JOB 178094437724
10.Rapid Leest 175574149-820
11.F.C. Berlaar-Heikant 1751112941-1216
12.Sp. Tisselt 17401321105-8412
13.Rochus Deurne 1712142963-345
14.Mariekerke 00000000

Volg ons ook op

Wedstrijd Eerste Elftal

zondag 24 februari 2019
15u00
Eerste Elftal F.C. Berlaar-Heikant

Rangschikking Overzicht

DWGVPnt
Eerste Elftal23431615
Res. Prov. A1780924
Res. Gew. A1332811
Seniors (30+)1391328
U21 Prov. A51134
U17 Prov. A440012
U17 Gew. A51043
U15 Prov. A550015
U15 Gew. A540112

Jako WebShop

JakoWebShop 200x150-2

De Backer Sport

 

Sneaker Palace

Socceronline Publieke Agenda K.F.C. St Job

Login