Jeugd

Uitslagen Reserve Provinciaal



DatumTijdstipThuisploegBezoekersUitslag
vr 31 aug 201820:00K. Wuustwezel FC Bevel 3-0
za 1 sep 201814:00K.F.C. ST JOB Rapid Leest 0-1
15:00Rochus Deurne F.C. Berlaar-Heikant 4-2
15:00Broechem Kalmthout 1-2
15:00Mariekerke RVC Hoboken 0-6
15:00K.V.V. Duffel Zoersel 2-7
15:00Sp. Tisselt KSK sGravenwezel-Schilde1-3
vr 7 sep 201820:00Zoersel Broechem 1-2
za 8 sep 201814:30F.C. Berlaar-Heikant K.F.C. ST JOB 1-4
15:00Bevel Sp. Tisselt 8-0
15:00Kalmthout Mariekerke 10-1
15:00KSK sGravenwezel-SchildeRochus Deurne 2-1
15:00K.V.V. Duffel Rapid Leest 2-2
15:00RVC Hoboken K. Wuustwezel FC 5-0
vr 14 sep 201820:00K. Wuustwezel FC Kalmthout 3-3
20:30Zoersel Rapid Leest 6-1
za 15 sep 201814:00K.F.C. ST JOB KSK sGravenwezel-Schilde4-0
15:00Rochus Deurne Bevel 3-4
15:00Broechem Mariekerke 7-0
15:00K.V.V. Duffel F.C. Berlaar-Heikant 0-6
15:00Sp. Tisselt RVC Hoboken 1-15
vr 21 sep 201820:00Bevel K.F.C. ST JOB 2-1
za 22 sep 201814:30Broechem Rapid Leest 4-4
14:30F.C. Berlaar-Heikant Zoersel 3-1
15:00Kalmthout Sp. Tisselt 5-0
15:00KSK sGravenwezel-SchildeK.V.V. Duffel 0-2
15:00Mariekerke K. Wuustwezel FC 1-2
15:00RVC Hoboken Rochus Deurne 6-0
za 29 sep 201814:00K.F.C. ST JOB RVC Hoboken 1-2
15:00Rochus Deurne Kalmthout 2-4
15:00Zoersel KSK sGravenwezel-Schilde0-2
15:00Rapid Leest F.C. Berlaar-Heikant 0-4
15:00Broechem K. Wuustwezel FC 4-2
15:00K.V.V. Duffel Bevel 3-1
15:00Sp. Tisselt Mariekerke 1-2
vr 5 okt 201820:00Bevel Zoersel 2-1
20:00F.C. Berlaar-Heikant Broechem 1-4
za 6 okt 201815:00K. Wuustwezel FC Sp. Tisselt 5-1
15:00Kalmthout K.F.C. ST JOB 3-5
15:00KSK sGravenwezel-SchildeRapid Leest 5-0
15:00Mariekerke Rochus Deurne 3-1
15:00RVC Hoboken K.V.V. Duffel 3-0
za 13 okt 201813:00Zoersel RVC Hoboken 3-0
14:00K.F.C. ST JOB Mariekerke 5-2
14:30F.C. Berlaar-Heikant KSK sGravenwezel-Schilde0-5
15:00Rochus Deurne K. Wuustwezel FC 1-4
15:00Rapid Leest Bevel 5-3
15:00Broechem Sp. Tisselt 5-0
15:00K.V.V. Duffel Kalmthout 2-2
vr 19 okt 201820:00K. Wuustwezel FC K.F.C. ST JOB 5-2
20:00Bevel F.C. Berlaar-Heikant 0-3
za 20 okt 201815:00Kalmthout Zoersel 2-4
15:00KSK sGravenwezel-SchildeBroechem 1-0
15:00Mariekerke K.V.V. Duffel 1-0
15:00Sp. Tisselt Rochus Deurne 4-3
15:00RVC Hoboken Rapid Leest 1-1
za 27 okt 201813:00K.F.C. ST JOB Sp. Tisselt 5-0
14:30F.C. Berlaar-Heikant RVC Hoboken 0-3
15:00Zoersel Mariekerke 5-0
15:00Rapid Leest Kalmthout 1-3
15:00Broechem Rochus Deurne 4-1
15:00KSK sGravenwezel-SchildeBevel 2-3
15:00K.V.V. Duffel K. Wuustwezel FC 0-1
vr 2 nov 201820:00K. Wuustwezel FC Zoersel 4-1
20:00Bevel Broechem 2-1
za 3 nov 201814:30Rochus Deurne K.F.C. ST JOB 3-6
14:30Kalmthout F.C. Berlaar-Heikant 1-0
14:30Mariekerke Rapid Leest 1-2
14:30Sp. Tisselt K.V.V. Duffel 0-5
14:30RVC Hoboken KSK sGravenwezel-Schilde4-1
za 10 nov 201814:30Zoersel Sp. Tisselt 16-1
14:30Bevel RVC Hoboken 0-3
14:30Rapid Leest K. Wuustwezel FC 6-2
14:30Broechem K.F.C. ST JOB 4-3
14:30KSK sGravenwezel-SchildeKalmthout 2-0
14:30K.V.V. Duffel Rochus Deurne 5-0
14:30F.C. Berlaar-Heikant Mariekerke 3-2
vr 16 nov 201820:00K. Wuustwezel FC F.C. Berlaar-Heikant -
za 17 nov 201814:00K.F.C. ST JOB K.V.V. Duffel -
14:30Rochus Deurne Zoersel -
14:30Kalmthout Bevel -
14:30Broechem RVC Hoboken -
14:30Mariekerke KSK sGravenwezel-Schilde-
14:30Sp. Tisselt Rapid Leest -
vr 23 nov 201820:30Bevel Mariekerke -
za 24 nov 201814:30Zoersel K.F.C. ST JOB -
14:30Rapid Leest Rochus Deurne -
14:30KSK sGravenwezel-SchildeK. Wuustwezel FC -
14:30K.V.V. Duffel Broechem -
14:30F.C. Berlaar-Heikant Sp. Tisselt -
15:00RVC Hoboken Kalmthout -
za 1 dec 201814:00K.F.C. ST JOB F.C. Berlaar-Heikant -
14:30K. Wuustwezel FC RVC Hoboken -
14:30Rochus Deurne KSK sGravenwezel-Schilde-
14:30Rapid Leest K.V.V. Duffel -
14:30Broechem Zoersel -
14:30Mariekerke Kalmthout -
14:30Sp. Tisselt Bevel -
vr 11 jan 201920:00Bevel Rochus Deurne -
za 12 jan 201914:30Kalmthout K. Wuustwezel FC -
14:30Rapid Leest Zoersel -
14:30KSK sGravenwezel-SchildeK.F.C. ST JOB -
14:30Mariekerke Broechem -
14:30F.C. Berlaar-Heikant K.V.V. Duffel -
14:30RVC Hoboken Sp. Tisselt -
za 19 jan 201914:00K.F.C. ST JOB Bevel -
14:30K. Wuustwezel FC Mariekerke -
14:30Rochus Deurne RVC Hoboken -
14:30Zoersel F.C. Berlaar-Heikant -
14:30Rapid Leest Broechem -
14:30K.V.V. Duffel KSK sGravenwezel-Schilde-
14:30Sp. Tisselt Kalmthout -
vr 25 jan 201920:00Bevel K.V.V. Duffel -
20:30K. Wuustwezel FC Broechem -
za 26 jan 201914:30Kalmthout Rochus Deurne -
14:30KSK sGravenwezel-SchildeZoersel -
14:30Mariekerke Sp. Tisselt -
14:30F.C. Berlaar-Heikant Rapid Leest -
14:30RVC Hoboken K.F.C. ST JOB -
za 2 feb 201914:00K.F.C. ST JOB Kalmthout -
14:30Broechem F.C. Berlaar-Heikant -
15:00Rochus Deurne Mariekerke -
15:00Zoersel Bevel -
15:00Rapid Leest KSK sGravenwezel-Schilde-
15:00K.V.V. Duffel RVC Hoboken -
15:00Sp. Tisselt K. Wuustwezel FC -
vr 8 feb 201920:00K. Wuustwezel FC Rochus Deurne -
za 9 feb 201915:00Bevel Rapid Leest -
15:00Kalmthout K.V.V. Duffel -
15:00KSK sGravenwezel-SchildeF.C. Berlaar-Heikant -
15:00Mariekerke K.F.C. ST JOB -
15:00Sp. Tisselt Broechem -
15:00RVC Hoboken Zoersel -
vr 15 feb 201920:00Broechem KSK sGravenwezel-Schilde-
za 16 feb 201914:00K.F.C. ST JOB K. Wuustwezel FC -
14:30F.C. Berlaar-Heikant Bevel -
15:00Rochus Deurne Sp. Tisselt -
15:00Zoersel Kalmthout -
15:00Rapid Leest RVC Hoboken -
15:00K.V.V. Duffel Mariekerke -
vr 22 feb 201915:00K. Wuustwezel FC K.V.V. Duffel -
20:00Bevel KSK sGravenwezel-Schilde-
za 23 feb 201915:00Rochus Deurne Broechem -
15:00Kalmthout Rapid Leest -
15:00Mariekerke Zoersel -
15:00Sp. Tisselt K.F.C. ST JOB -
15:00RVC Hoboken F.C. Berlaar-Heikant -
za 9 mrt 201914:00K.F.C. ST JOB Broechem -
15:00K. Wuustwezel FC Rapid Leest -
15:00Rochus Deurne K.V.V. Duffel -
15:00Kalmthout KSK sGravenwezel-Schilde-
15:00Mariekerke F.C. Berlaar-Heikant -
15:00Sp. Tisselt Zoersel -
15:00RVC Hoboken Bevel -
za 16 mrt 201914:30F.C. Berlaar-Heikant K. Wuustwezel FC -
15:00Zoersel Rochus Deurne -
15:00Bevel Kalmthout -
15:00Rapid Leest Sp. Tisselt -
15:00KSK sGravenwezel-SchildeMariekerke -
15:00K.V.V. Duffel K.F.C. ST JOB -
15:00RVC Hoboken Broechem -
vr 22 mrt 201920:00K. Wuustwezel FC KSK sGravenwezel-Schilde-
za 23 mrt 201914:00K.F.C. ST JOB Zoersel -
14:30Broechem K.V.V. Duffel -
15:00Rochus Deurne Rapid Leest -
15:00Kalmthout RVC Hoboken -
15:00Mariekerke Bevel -
15:00Sp. Tisselt F.C. Berlaar-Heikant -
za 30 mrt 201914:00K.F.C. ST JOB Rochus Deurne -
14:30Broechem Bevel -
14:30F.C. Berlaar-Heikant Kalmthout -
15:00Zoersel K. Wuustwezel FC -
15:00Rapid Leest Mariekerke -
15:00KSK sGravenwezel-SchildeRVC Hoboken -
15:00K.V.V. Duffel Sp. Tisselt -
vr 5 apr 201920:00Bevel K. Wuustwezel FC -
za 6 apr 201914:30F.C. Berlaar-Heikant Rochus Deurne -
15:00Zoersel K.V.V. Duffel -
15:00Kalmthout Broechem -
15:00Rapid Leest K.F.C. ST JOB -
15:00KSK sGravenwezel-SchildeSp. Tisselt -
15:00RVC Hoboken Mariekerke -

Volg ons ook op

Wedstrijd Eerste Elftal

zondag 18 november 2018
14u30
Eerste Elftal Zoersel

Rangschikking Overzicht

DWGVPnt
Eerste Elftal111376
Res. Prov. A1160518
Res. Gew. A81164
Seniors (30+)1081125
U21 Prov. A62046
U17 Prov. A1060418
U17 Gew. A631210
U15 Prov. A92076
U15 Gew. A1180324

Jako WebShop

JakoWebShop 200x150-2

De Backer Sport

 

Sneaker Palace

Socceronline Publieke Agenda K.F.C. St Job

Login