Jeugd

Rangschikking U15 Gewestelijke A



DWGVDGDTDSPNT
1.K.F.C. ST JOB 12100258154330
2.Halle 117132524122
3.S.V.B. Driehoek126332922721
4.Kalmthout 137063129221
5.Minderhout 135443630619
6.KFC Zwarte Leeuw 123272338-1511
7.Loenhout 120391145-343
8.F.C. Koningshof00000000

Volg ons ook op

Wedstrijd Eerste Elftal

Rangschikking Overzicht

DWGVPnt
Eerste Elftal30941731
Res. Prov. A231301039
Res. Gew. A16331012
Seniors (30+)20121737
U21 Prov. A1352617
U17 Prov. A11100130
U17 Gew. A1371522
U15 Prov. A13102132
U15 Gew. A12100230

Jako WebShop

JakoWebShop 200x150-2

De Backer Sport

 

Sneaker Palace

Socceronline Publieke Agenda K.F.C. St Job

Login