Jeugd

Rangschikking U15 Gewestelijke A



DWGVDGDTDSPNT
1.K.F.C. ST JOB 1190252133927
2.Halle 107032322121
3.S.V.B. Driehoek116322921821
4.Minderhout 125343428618
5.Kalmthout 115062727015
6.KFC Zwarte Leeuw 103251929-1011
7.Loenhout 110381143-323
8.F.C. Koningshof00000000

Volg ons ook op

Wedstrijd Eerste Elftal

Rangschikking Overzicht

DWGVPnt
Eerste Elftal30941731
Res. Prov. A22130939
Res. Gew. A16331012
Seniors (30+)19121637
U21 Prov. A1242614
U17 Prov. A1090127
U17 Gew. A1261519
U15 Prov. A12101131
U15 Gew. A1190227

Jako WebShop

JakoWebShop 200x150-2

De Backer Sport

 

Sneaker Palace

Socceronline Publieke Agenda K.F.C. St Job

Login